Komentář, na který odpovídáte

06. 06. 2017 - 18:18
 

atraktivnistrasilka: Až se mě někdo bude ptát, proč po střední nechci jít na Policejní akademii, kterou mám tady pár ulic vedle, ukážu mu tenhle článek.

Jsi dobrá, dobrá a dobrá a dobrá. Střelba nevím, ale fyzický testy, ty bych prostě nedala. Běháníčko nevadí, ale konkrétně takové kliky se svým skoro neexistujícím zápěstím dělat ani nemůžu, to mám zakázané od doktorky. Ze člunkového běhu mám fobii. Jacík e-e. Ze sedů mě, přísahám, bolí páteř (dělám to blbě a ani nevím jak). Jediný, co mi na tom jde, jsou ty lehy.

Víš, jak ti závidím ten cyklovýlet? Na kole už jsem nejela několik let (žádné nemám, ukradli ho) a strašně mi to chybí. Nejhorší je, že jestli neudělám ten řidičák, máma mi nemůže vyhrožovat, že budu muset jezdit na kole, když ho nemám. A nemám ani koloběžku. Auto sice taky ne, ale rozdíl mezi řidičákem na kolo ze druhé třídy (vážně, složila jsem zkoušky před policajtem! ) a na auto v plnoletosti tu je. Trochu. Ne, vážně. Já taky někomu půjdu ukradnout kolo, já chci taky jezdit!

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Mám to už za sebou...