Už jsou zase pryč

25. červenec 2016 | 23.44 |

Minulou neděli jsem si je přivezla z jednoho tábora, plné dojmů a pojmů, strávila s nima pár dní a včera už jsem je zase odevzdávala na jiném táboře. 
Co na tom, že na tenhle tábor se těšily, co na tom, že dřív se jezdilo na tři týdny a taky se nic nedělo, co na tom, že vím, že se u Koňáků budou jako v bavlnce a že je už zase ve čtvrtek večer uvidím.
Mě se prostě stejská.
Když jsem holky odevzdala paní Koňákové, udělala jsem si hezký zbytek dne.
Zajela jsem dát babičce svíčku na hřbitov, v místním městečku se zastavila v Kauflandu a koupila si překapávač kávy, po kterém jsem už dlouho pokukovala, ale 600,- se  mi zdálo moc, takže teď jsem zabrala na cenu 450,-., koupila si na cestu kafe a s pocitem záškoláka si zapálila za jízdy v autě, doma jsem udělala skvělej šopák a večer si zašla ke kamarádce, s kterou už jsem se dlouho neviděla...
Dneska jsem v těch prázdninách pokračovala, když už mám to volno a do práce jdu až ve středu.Cestou k řezníkovi pro maso, kam jezdím jednou za měsíc se stravenkama, jsem se ještě stavila v knihovně a každý čekání na semaforech jsem pak měla hrozný cukání aspoň na chvilku si otevřít tu novou knížku :-D.
A hned, jak jsem měla doma hotovo (maso v mrazáku, oběd hotovej, myčka a pračka v provozu) jsem se do toho čtení pustila. Jak dostat tatínka do polepšovny, Jak jsem se zbláznila od Ivanky Deváté a Francisův Ohen a bič.
Na zítřek jsem si taky zadala plno úkolů, abych nějak přehlušila to ticho, co tady bez holčiček vládne.
Ne, že by se nám ještě nikdy nepovedlo mít byt jen sami pro sebe, ale vždycky nás to nejpozději druhý den nějak vyvádí z míry. Zatímco v běžných dnech jsme vděční za chvilku ticha a vypnutou televizi, teď jí máme puštěnou od rána, aby tu aspoň něco mluvilo. Choť se dokonce prořekl, že si pustil Déčko, jen pro tu atmosféru.
Já zase Polepšovnu, když už jsem si jí přečetla. A teď jedeme Případy 1. oddělení.
Ale málo platný, to nezvyklý ticho je tu stejně pořád a bude až do pátku, než si ty mrňavý desperátky zase přivezu.
Už aby to bylo.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře