Nesnáším dělníky!!!

18. září 2016 | 13.15 |

 Spím si takhle po noční dvanáctce (druhá za mnou, třetí přede mnou), když se mi do hlavy zaryje zvuk vrtačky. Silou vůle se přemůžu, vsugeruju si, že to je vlastně monotónní zvuk, který mě znovu uspí... a jako by to ti kluci dělnický vycítili, odložili vrtačku a vzali do rukou kladivo. Nebo palici. Nebo něco takovýho. Fakt nevím. Tyhle rány byly sice v rychlém sledu, zato velice nepravidelné. Vyšetřovací techniky CIA, FBI nebo mojí maminky jsou proti tomuhle procházka růžovou zahradou.
Zavřela jsem okna, kerá máme celoročně na větračku, odstěhovala se do vedlejšího pokoje, ale málo platné, ten nepříjemný zvuk se mi do uší začezával pořád a pořád.
Rozmrzele jsem se tedy po čtyřech a půl hodině spánku vydala do kuchyně, uvařit si kávu a nějak se probrblat tou nedělí.
Zalila jsem si kávu, začala vyklízet nádobí z myčky, když mi došlo, že nic neslyším. Ticho. Jupí. Asi šli na oběd, makáči. 
Všeho jsem okamžitě nechala a radostně jsem hupla do postele, abych se stihla zaspat, než se vrátí...
Počkali přesně na tu chvilku, kdy budu na rozhraní spánku a bdění... a začali nanovo.
Grrrr...
Smířila jsem se s tím, že dnešek prochodím v takovém tom komatózním stavu, šla jsem si vypít tu kávu, otevřela jsem knížku.... a přesně ve chvíli, kdy jsem věděla, že dneska už neusnu a neusnu, makáči skončili. Odešli. 
Teď  tu sedím, nevím, jestli se mi chce plakat nebo nadávat. 
Spát. Jo, to bych chtěla. Ale nemůžu. 
To zas bude noční...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nesnáším dělníky!!! tlapka 18. 09. 2016 - 16:00
RE(2x): Nesnáším dělníky!!! iva 18. 09. 2016 - 17:11