Tak to jsem ještě nezažila

19. říjen 2016 | 11.24 |

 Nesnáším, když na mně sahají cizí lidi. Ne, že bych byla úplně nekontaktní, s holčičkama se mazlím ráda, s Chotěm se od sebe taky nedržíme metr daleko a pokud komunikuji s někým obzvlášť sympatickým, nedělá mi problém se ho dotknout. Jen nesnáším, když někdo šahá na mně. Proto nemiluju návštěvy lékařů, cesty naplněnou MHD a úplněklidně se obejdu bez plesů nebo zábav. Při problémech s páteří ukecávám doktorku jen na nekontaktní procedury.
Takže mě samotnou překvapilo, když jsem se objednala ke kamarádce na pedikúru. Asi že mě nějak sejří podzim a staroba, tak jsem se rozhodla, že mám právo se nechat trošku pohýčkat.
A ono to bylo skvělé.  No dobře, Ili měla puštěnou tichou relaxační hudbu, kterou upřímně nesnáším, ale protože byla hodně potichu, snesla jsem jí. A tím končila negativa.
Připadala jsem si vážně jako v peří, až rozkošnicky jsem si užívala Ilinu péči o mé nohy. Teplá lázeň, polohovací lůžko, nahřátý ručník, pokec o všem možném a zakončovací masáž. Tak už jen kvůli té bych tam vydržela dny. Měsíce. Roky. Víte, jak jsem říkala, že nesnáším, když na mně sahají cizí lidi? No tak dneska mi to fakt nevadilo. I moje nohy chrochtaly blahem. 
Domů jsem mířila skoro tanečním krokem a hned jsem listovala nejbližší termín, kdy se budu moct objednat zase. 
Když už je ten podzim a já se nechávám opečovávat....

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Tak to jsem ještě nezažila tlapka 19. 10. 2016 - 14:54
RE: Tak to jsem ještě nezažila barjoha 19. 10. 2016 - 19:02
RE: Tak to jsem ještě nezažila hroznetajne 23. 10. 2016 - 14:40
RE: Tak to jsem ještě nezažila barjoha 23. 10. 2016 - 15:10