Kotel Michaely Jílkové

8. prosinec 2016 | 22.13 |

 Při surfování na TV zústal Choť chvíli viset u Kotle. Tenhle druh pořadů nesnáším ještě víc než jakékoliv od reality odtržené reality show, ale tentokrát jsem se vytočila hned v první minutě.
Už na sugestivně položené otázce: "Je v zájmu dítěte, aby mělo rodiče stejného pohlaví?" jsem zařvala, že v zájmu dítěte je snad hlavně žít s lidmi, keří ho milují, ochraňují a vedou ho ke slušnému životu. Choť mi přitakal a už pro jistotu sahal po ovladači.
Při motu psychologa: "Je v zájmu dítěte, aby žilo s matkou, otcem a sourozenci!"jsem zaryčela, že jasně, otec může být alkoholik a gembler, matka fetačka a sourozenci ho můžou týrat či sexuálně zneužívat, hlavně že jsou genderově správná rodina.
A při pohledu na štastný úsměv jedné z vyvolených diskutujících, která se pyšnila funkcí Vdané matky dcery (přičemž se mi vybavila skvělá Sabina Remundová v Případu pro exorcistu a zvedl se mi žaludek), pan Choť utrousil: "No ty budeš pěkná..." a radši TV rychle přepnul.
Pak mě poprosil, ať se tak nerozčiluju, že holčičky před chvílí usnuly, tak abych je zase nevzbudila.

Samozřejmě předpokládám, že úplně nejideálnější rodinný vzorec je máma, táta a děti, ale proboha!!!
Držet se v nefunkčním manželství, kde jeden či oba z rodičů svoji roli nezvládají a dítě trpí je snad zbytečné. Kolik takových dětí má v dospělosti traumata, případně opakují stejné chyby, protože se máma nerozvedla a nechala tátu, aby je... (libovolně zaměňte hlavní aktéry a doplňte druhy fyzického i psychického týrání).
A co je špatného na tom, když dva partneři či dvě partnerky spolu žijí, spolu vychovávají dítě a zároveň chtějí mít jistotu, že když se jednomu z nich něco stane, to děcko nebude muset do děcáku či k druhému biologickému rodiči, který může být neznámý nebo nejeví zájem.
Co je mimo jiné špatné na tom, že když dva lidi spolu žijí, chtějí mít jistotu, že když se jednomu něco stane, ten druhý bude mít právo být seznámem s jeho zdravotním stavem nebo, v tom nejhorším případě, nebude rodinou toho prvního vyhnán ze společného bytu?
Už je snad dokázané, že se sexuální orientací se rodíme a těžko si můžeme vybrat, jak na tom budeme? Ty doby, kdy byl homosexuální vztah trestný jsou snad pryč!

Ano, já žiju v klasické rodině a naprosto mi to vyhovuje. Přesto jsem schopná připustit, že někdo to má jinak a že tím pádem není automaticky špatný. A chápu, že lidé s homosexuální orientací mají tu drzost a prahnout po dítěti. 
Co je na tom proboha divného?!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Kotel Michaely Jílkové atraktivnistrasilka 09. 12. 2016 - 06:06
RE: Kotel Michaely Jílkové myfantasyworld 10. 12. 2016 - 18:55
RE: Kotel Michaely Jílkové barjoha 11. 12. 2016 - 20:15