Komentář, na který odpovídáte

12. 03. 2017 - 00:53
 

atraktivnistrasilka: Tím principem to mám hodně podobně. Chvilku mám pocit, že je mi tak nějak fajn, svítí sluníčko, nic mě netíží... a pak bum, babička mi poleje index, rozbije se mi nabíječka k počítači, pohmoždím si zápěstí (to ale byla otázka času, uznávám), vyhodím pojistky v celým bytě a ještě do toho dostanu hezkou čtyřku ze ZSV, na který jsem se učila jako blázen.

Nedá mi to a musím se vyjádřit k Fotrovi (ta knížka od Landsmana, aby nedošlo k omylu ). Čtu ho už od doby, co byl ještě na blog.cz, pak se přemístil na facebook, kde ho taky čtu a sleduju a pořád mě to neomrzelo. Kam se hrabe ta kniha, co mi babička půjčila s vidinou, že to bude fungovat jako antikoncepce - tohle je antikoncepce!! Fakt skvělej dárek, tahle kniha. Kdybych znala někoho, kdo by jí ocenil, kupovala bych hned.

Z vlastní zkušenosti, nejlepší je opravdu nábytek dělanej přímo na míru. Já mám pokoj jednu velkou Ikeu, ale to proto, že se mnou maminka už na moc dlouho nepočítá (jsme tu doslova jak dvě slepice na jednom smetišti, každá bychom si to tu nejradši vedla po svém), takže se jí nechtělo investovat do truhláře, když nás Ikea vyšla levněji. Ale na chatě máme komodu přímo od truhláře a je to to nejlepší, co může bejt. Drží už sedmnáct let, a to nedrží zrovna lehkou váhu.

Musím říct, že jako dítě jsem taky takovou tu klasickou velikonoční zábavu nevyhledávala, a vlastně ani teď... takže se ti nedivím. Na Masopust mě na vesnici, kde máme chatu, tahali jednou - nechtěla jsem. Ihned jsem dostala nálepku "to divné asociální přechytralé dítě", ale komu to vadí. Měli pravdu.

Ja ja, máš pravdu, má to tak bejt. Všechno musí bejt tak nějak vyvážený, no ne? Aby se člověk nemohl moc radovat.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.