Komentář, na který odpovídáte

08. 05. 2017 - 16:28
 

atraktivnistrasilka: Po deseti letech se mi podaří spustit internet a hned takový kontroverzní témata tady.

Není to tak dávno, kdy jsem svůj názor na děti otočila. To víš - historka s hlídáním ročního bratrance. Osobně děti jednou chci. Já se jen strašně bojím, jestli bude s kým. Ono totiž to, v čem žiju, respektive to, do čeho jsem se narodila, mi dalo do života jednu věc: Fakt si vybírám, s kým trávím svůj čas. Jaký lidi v životě mám. Protože je fakt důležitý, v čem dítě vyrůstá. Ale vybírám patrně až moc.

Jinak fakt nechápu to věčný handrkování se mezi matkama a nematkama. Když má někdo dítě, neměl by hanit ostatní za to, že žádné nemají / nechtějí. Když někdo dítě nemá, neměl by nadávat na ty, které je mají. Bohužel existují extrémy na obou stranách, které vyvolávají další extrémy a další handrkování... Viz fanatické matky s dětmi, podle nichž kdo nemá děti, je vadný, šmejdský druh člověka a nikdy se neměl narodit (toto bylo řečeno kamarádce, která o děti nestojí - pro informaci, měla špatný dětství, matka si jí moc nevšímala a víceméně ji vychovávala babička, která do toho 12 hodin denně hlídala několik dalších ratolestí nelegálních přistěhovalců z Vietnamu, několikrát jsem u nich byla a nabyla jsem dojmu, že jsou ti malí Vietnamci pro ně přednější, protože z toho bylo dost peněz - nezdaněných, samozřejmě). Matky, které na sociální sítě strkají fotky svých dětí - nejlépe nahých. Pedofilův ráj. Na druhé straně nematky, které jakékoli rozmnožování lidského druhu odmítají. Byla jsem svědky toho, že jedna taková napsala jedné mamince pod fotku, že má hnusný dítě, co vypadá jako gorila. A samozřejmě nezapomněla zdůraznit, že to se jí nikdy stát nemůže, protože ona žádný dítě nikdy mít nebude a nechápe ty, co je mají, když jsou to, cituji, „malý ošklivý hnusky“.

Takže ať už mám jakýkoli názor, nikomu ho nevnucuju. Proboha. Jenže se najde jedna extrémistka (ať už z jakéhokoli "tábora") a spustí se řetězová reakce. Je to nekonečný.

Jak píše Tlapka. Žít a nechat žít. S tím se ztotožňuju.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Děti