Komentář, na který odpovídáte

10. 05. 2017 - 19:55
 

atraktivnistrasilka: Nezanevřela jsem na nic, ale nedokážu se přinutit k tomu, abych cokoli napsala. Poslední dobou zjišťuju, že nějak nejsem milá na svoje okolí, dvojnásobné víkendy kvůli maturitám mi bohužel už nepomáhají, autoškola do toho (připadám si tam jako největší idiot ), jsem zlá na spolužáky, jsem nepříjemná na rodinu, nechci bejt ošklivá ještě na vás. Nevím, co mi je. Snad z toho nějak vyrostu.

Tak nemyslela jsem to tak, že bys Ty konkrétně vyvolávala nějaké větší kontroverze. To jen, že jsem nedávno byla přidaná do skupiny, kam ostatní přidávají hlody fanatických (ale fakt že fanatických... když i já to říkám...) matek. Skupina byla založená pro pobavení, ale je to tam teď samá antimatka a začaly se tam objevovat v podstatě naprosto normální věci, které se staly terčem fanatických antimatek. Tak jen že to poslední dobou kolem sebe víc pozoruju.

Neřekla bych, že jsem měla špatný dětství, ale vztah k chlapům mám kvůli otci pošramocenej hodně. Není to pro mě ale důvod, proč bych zanevřela na chlapy obecně, víš jak to myslím. Takže Ti nedokážu odpovědět, PROČ takoví lidé často ty děti nechtějí. Kamarádka mi říká, že se jí děti prostě hnusí - myslela jsem si původně, že je to takový její pubertální výlev, ale před čtyřmi lety se jí narodila sestra a ta kamarádka jí vyloženě nemá ráda. Mluví o ní jako o "tom dítěti". Že je malá rozmazlená a maminka jí dovolí všechno, neumí jí domluvit (kamarádka je na umělce, sestra jí počmárala výkresy pro uzavření klasifikace - máma nevysvětlila, že na tyhle obrázky se prostě nesahá, jen se tomu smála), to je druhá věc. Ale co vím, neměla nikdy ráda ani svoje malé bratrance a sestřenice. Takže fakt nevím. Sebevědomí má ale docela nízký, ať si říká co chce, takže na tom asi něco bude. Do hlavy jí ale bohužel nevidím.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Děti