Článek Jak je důležité míti Morouse

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jak je důležité míti Morouse

28. 11. 2016 - 19:14

atraktivnistrasilka: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Pravda odvěká, držím se jí tak zpola.
Někdy moje škola udělá něco, s čím až tak nesouhlasím - většinou to s náma myslí děsně dobře, ale je z toho takovej kiks, že by se jeden zbláznil. U nás to funguje asi tak, že co si studenti neudělají, to nemají. Tudíž je většinou organizace na bodu mrazu. Za dva týdny jedem do zahraničí, a já se neuvěřitelně, ale fakt neuvěřitelně děsím kiksů v organizaci! Kdyby šlo o Čechy, vyhádám to za ně klidně sama, ale tady jde o Francii, a jak známo, Francouzi znalostí jazyka anglického příliš neoplývají. No, bude to zajímavý.

U nás, když máme nějaký problém, musíme jít orodovat za jeho vyřešení sami. Do ředitelny. Tolikrát vyhnána jsem byla, tolikrát jsem problém vyřešila! Škola ani neví, jaké má z prosíkování naší třídy benefity. Jak koukám, ono je to beztak všude stejný, ať už je to škola nebo práce. Co si člověk neudělá (nebo se o to nepokusí ) to nemá.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

28. 11. 2016 - 19:58

barjoha: Přesně tak
Ví-li tvoji spolužáci, jaký talent a pokrad skrytý v tobě uchován jest?
Zdalipakk si váží tvé statečnosti a šlejfírny
Je milé, že ses ozvala. Přeju hezký pobyt v dálavě a snad se dočkáme alespoň malého cestovatelského deníčku. Hlavně nezapomeň ve vlaku míč a písničku proti trudomyslnosti!

---
barjoha.pise.cz

28. 11. 2016 - 22:03

atraktivnistrasilka: Spíše než cestovatelského deníčku se Píše.cz dočká deníčku trpitelského Hádám ale, že zážitků nebude po málu, což dokládá fakt, že nás škola hodlá ubytovat v "hotelu" F1. Bude to legrace. Vydá to na román.

Ví-li to oni, pak najevo to jisto jistě nedávají, nepočítáme-li však prosby o dokončování úkolů. Jestli to je tím projevem, pak ať se raději projevovat přestanou.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

28. 11. 2016 - 22:20

barjoha: No totě!!! Aby na úbytě zašla, ta chasa nezvedená

Máš do F1 přibalený spreje proti štěnicím a převodky do zásuvky na elektřinu? A slovníček důležitých frází, jako kupříkladu: "Němci fuj, viva la france..." "Tolik jsem se chtěla učit váš krásný jazyk, ale babička se osdově zamilovala do anglického vojáka a v marné naději, že se s ním jednou znovu sejde mě drilovala anglicky a proto nemluvím vaší krásnou řečí?"...
"Dobrý den, prosím vás, já jsem se asi ztratila?"...

---
barjoha.pise.cz

29. 11. 2016 - 11:38

atraktivnistrasilka: Aha, až takto? Štěnice, no to by mi doma ještě chybělo. Redukce na zásuvky jsou mi novinkou - myslela jsem si, že to mají jen v Británii.
Jinak jsem se dnes zeptala profesorky, kdy a odkud je odjezd na tu srandu. Zeptala se mě, k čemu to chci vědět.

Tak já teda nevim. Já jim tam vlastně vůbec lézt nemusim, žejo.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

29. 11. 2016 - 12:00

barjoha: A pročpak jsi paní profesorce neřekla, že to chce vědět maminka, aby naznala, dokdy a kolik ti má nasmažit řízečků a tatínek ti je donést na místo odjezdu?! AHA?!

---
barjoha.pise.cz

29. 11. 2016 - 17:31

atraktivnistrasilka: Náhodou, já něco podobného řekla. A ani jsem nekecala. Ovšem nikdo nic neví, s čímž se tedy matička má nespokojila a vyhrožuje, že když do pátku nikdo nic nezjistí, nikam mě nepustí. Což jsem schválila.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

29. 11. 2016 - 21:42

barjoha: Tak teď jenom tři dny nechodot do školy, na mail, vypnout telefoun a máme tě doma

---
barjoha.pise.cz

30. 11. 2016 - 12:29

atraktivnistrasilka: Netřeba, to naše škola zvládne sama. Její doménou je neřikat nám věci, a pak se divit, že nic nevíme.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz